Пошиття колекцій private label

Отшів колекцій одягу Private Label

 
    Look & Buy - український виробник жіночого одягу, зі своїми виробничими потужностями. Виконує отшів колекцій одягу під вашою торговою маркою (Private Label) будь-якої складності. Кількість і вартість обговорюються індивідуально, тому що ці моменти залежать від багатьох факторів. Ми надаємо повний спектр послуг від моделювання в САПР до прасування і упаковки. Всі роботи виконуються професіоналами на європейському обладнанні, що дозволяє гарантувати високу якість одягу.
 
 

Пошиття колекції одягу під замовлення або аутсорсинг

 
 
    Ви вирішили створити свій бренд одягу, але поки фінансово і морально не готові відкривати свій пошивний цех. Тоді оптимальним рішенням задачі буде віддати пошиття колекції на аутсорсинг професіоналам. Це буде менш затратно, ви зможете прищепити попит, спрямувати всі свої сили на розробку цікавих моделей і їх реалізацію. Пошиття колекцій під замовлення, особливо цікавий для підприємців-початківців, дизайнерів. Так що якщо ви шукаєте де відшити свою лінію одягу ви потрапили за адресою.
 

Можливості нашого виробництва:

 
 
    Пошиття колекцій одягу під замовлення в нашій компанії має на увазі повний цикл: Обговорення умов - Укладення договору - Створення конструкції - Лекала - Зразок - відшиваючи колекції готового до продажу. При необхідності можлива упаковка в ваші фірмові пакети. До того ж ви отримуєте безкоштовно консультації фахівців з вибору тканин, фурнітури.
 
Моделирование и визуализация       
 
          Моделювання і візуалізація                         Виготовлення лекал і розкрій                    Виготовлення зразків і колекцій                 Передпродажна підготовка                     Упаковка в брендовані пакети
 
                                                                                                                                                                              будь-якої складності
 
 
Що ми можемо пошити:
 
 

Переваги нашої фабрики:

 
 
☆ Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 
☆ Ми намагаємося максимально з'ясувати потреби, нюанси і плани на замовлення.
 
☆ Ми готові відшити колекцію будь-якої складності і в будь-якій кількості. До речі, нам навіть цікавіше складні, оригінальні варіанти. Від пошиття ситцевих халатів в квіточку ми швидше за все відмовимося.
 
☆ Ви можете відшити у нас як повну колекцію, так і тільки зразки, наприклад для фотосету.
 
☆ Моделюємо і визуализируем першу модель і погоджуємо з замовником.
 
☆ Автоматизована разрабатка лекал, розкрій виробів.
 
☆ Допомога у виборі тканини, фурнітури, декору.
 
☆ відшиваючи одягу по вашій розмірній сітці.
 
☆ Жорсткий контроль якості на всіх етапах пошиття.
 
☆ Брендування вашої колекції - ярлики, цінники, бирки, упаковка
 
☆ Можливість швидко дошіть топові моделі колекції, ходових розмірів.
 
☆ Відправка по Україні, в Росію і Європу. Ми готові відправити замовлення зручним для вас способом, якщо це можливо в нашому регіоні.