НОВИНИ
5 топ образів на тижні моди
31.01.2022
 Мода від кутюр - це більше про мистецтво. Створюються моделі у єдиному екземплярі, у якому понад 70% це ручна робота. А ціни такі, що більшості жінок, можна лише милуватися ними. І навіть колекції "прет-а-порте" часто мають досить екстравагантний дизайн, тільки для червоних доріжок.
Але є основні тенденції, які можна враховувати під час створення модних луків цієї весни.
Ми відзначили для себе п'ять основних трендів, які можна взяти до свого арсеналу.
З чим носити шовкові хустки
06.09.2021

Шляхетний «а ля королева Англії», як Єлизавета друга. З яскравою помадою і твідовим костюмом, як любила Одрі Хепберн. Оригінальну інтерпретацію піднесла співачка Ріана - шовкову хустку і бейсболка.

Дайжест популярних тканин
29.07.2021

Коли ми вибираємо собі новий наряд, обов'язково звертаємо увагу на якість тканини. Хочеться отримувати задоволення не тільки від зовнішнього вигляду, але і приємні відчуття від її дотику до тіла.

Как изменить валюту на сайте?

Как изменить валюту на сайте?

Наша компания делает все возможное для того, что бы наши клиенты могли удобно и быстро заказать одежду в нашем интернет-магазине "Look&Buy". Вы можете самостоятельно выбрать валюту в которой будут выставлены цены на сайте: гривна, доллары или российские рубли. В правом верхнем углу шапки сайта находятся блок выбора валют, выбираете необходимую и цены на одежду будут показаны в выбранной валюте.

Это очень удобно при заказе женской одежды на нашем сайте покупателей из России, Белоруссии, Молдовы, Казахстана.