Співпраця з дизайнерами одягу

Де замовити пошиття одягу дизайнера?

Пошиття колекцій одягу для дизайнерів складний і цікавий процес. Створюють моду дизайнери - творці, а виготовляють одяг майстрові. Це два абсолютно різних процеси, з різними цілями і підходами. Дизайнери одягу - це творчі люди, у яких немає ні часу ні бажання займатися процесом виготовлення одягу. Тому, найкращим варіантом для вас буде віддати пошив своїх колекцій виробничникам. Звільнивши себе тим самим від зайвих хвилювань і негативних емоцій. Але виникає питання: де замовити пошиття одягу дизайнера? Є два варіанти невелике ательє або швейне виробництво з досвідом роботи і сучасним обладнанням. Все залежить від обсягу вашої колекції і від результату який ви очікуєте. Одне можна сказати з упевненістю, що виробничі потужності ательє дуже малі, що може негативно позначитися на якості одягу і термінів виконання замовлення. Особливо, якщо ваша колекція різноманітна і включає в себе верхній одяг або деталі з екокожі.
 

Пошиття одягу для дизайнерів

 
Look & Buy - український виробник одягу, сучасне швейне підприємство повного циклу. Більше 10 років ми виготовляємо жіночий та дитячий одяг під своїм брендом. А також здійснюємо пошиття одягу для дизайнерів будь-якої складності. Вже ні одна колекція жіночого одягу prêt-à-porter українських і зарубіжних дизайнерів зшита на нашому підприємстві отримала визнання на модних подіумах.
Ми якісно і в строк виконуємо пошиття колекцій одягу для дизайнерів будь-якої складності від шуб із штучного хутра до літніх сарафанів.

Наші переваги

  • Будь-які обсяги від 1 одиниці, капсульні колекції
  • Повний цикл від розробки лекал до брендування і упаковки
  • Допомога у виборі та закупівлі матеріалів, фурнітури
  • Виготовлення викрійок, зразків
  • доопрацювання лекал
  • Власні сучасні виробничі потужності
  • професійна команда
Ми відшиваємо:
 
☆ сукні, сарафани
☆ сорочки, блузки, водолазки
☆ костюми, піджаки, жилети
☆ спідниці, брюки
☆ куртки, плащі, пальто, шуби
☆ одяг з трикотажу, екокожі, штучного хутра
☆ шкільну форму, уніформу
☆ халати, піжами, сорочки
 
 
Для нас немає нічого неможливого. Запрошуємо до співпраці дизайнерів, модельєрів і підприємців. Завжди приємно мати справу з професіоналами.